MTA می گوید کارکنان جدیدی که در 14 نوامبر یا بعد از آن استخدام شده اند باید به طور کامل برای کووید واکسینه شوند


کارکنان جدید MTA باید از اواسط نوامبر به طور کامل علیه کووید -19 واکسینه شوند. این آژانس از هفته دوشنبه نیاز به غربالگری هفتگی کارگران غیر واکسینه شده با نرخ واکسیناسیون در حدود 70 درصد دارد.

جانو لیبر ، سرپرست و مدیر اجرایی MTA در بیانیه ای گفت: “MTA یک رهبر صنعت در حفاظت از سلامت و ایمنی کارگران حمل و نقل است.” و همسایگان کووید -19. ”

الزام واکسیناسیون برای کارمندان داخلی ، فصلی ، موقت و آینده نگر که در تاریخ 14 نوامبر یا بعد از آن کار می کنند – اما نه کارکنان فعلی – اعمال می شود. سخنگوی MTA روز شنبه گفت که حدود 70 از کارکنان خود واکسینه شده اند و میزان ایمن سازی کامل 74.9 for برای همه بزرگسالان شهر نیویورک است.

برای کارکنان غیر واکسینه شده ، MTA در حالی که هنوز کارکنان خود را تشویق به واکسیناسیون می کند ، در 138 سایت آزمایش می کند. به گفته MTA ، کارگران واکسینه نشده در صورت مراجعه به محل آزمایش در محل ، می توانند در حین شیفت کاری مورد آزمایش قرار گیرند. اگر آنها تصمیم گرفتند در یک سایت غیر MTA شرکت کنند ، باید به موقع مراجعه کنند.

پل فاما ، افسر عمومی MTA ، در بیانیه ای گفت: “ما نه تنها در برابر کارکنان خود ، بلکه در قبال جوامعی که به آنها خدمت می کنیم ، مسئولیتی داریم.” “به منظور محافظت از کارگران و ارائه حمل و نقل ایمن و مطمئن ، مهم است که MTA ها نرخ واکسیناسیون را ادامه دهند.”

با بازگشت بسیاری از دفاتر ، از جمله مدارس خصوصی و آژانس های شهری ، سیستم مترو با وجود اینکه زیر سطوح قبل از اپیدمی است ، شاهد افزایش سواری ها است. در 30 سپتامبر 3،150،190 سفر در مترو انجام شد که 47.7 درصد نسبت به روز قبل از همه گیری کاهش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *